Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Absolute Risk Game
DOST indirOyunlar › Absolute Risk Game - Risk Oyunu

Absolute Risk Game

Şimdi İndir
Windows Tümü - 1.90 Mb
Kullanıcı Puanı
3.33/5 - 6 kullanıcı katıldı
Sürüm:
1.3
Boyut:
1.90 Mb
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Windows Tümü
Editör Puanı:
Editör:
Doğukan
Dostindir Oyunlar
Need For Speed 2 Underground Trainer
NFS Underground 2 Hile Programı
GTA Vice City Kurtlar Vadisi
Grand Theft Auto : Vice City Oyunu için Kurtlar Vadisi Modu
Wolfteam Wall Hack
Wolfteam Oyunu Hilesi
King Oyunu
King, Rıfkı Oyunu
Flight Simulator X
Uçuş Simulasyonu Oyunu
Titanic Oyunu
Titanic: Adventure Out of Time
SilkRoad Online
Çok Oyunculu Online Rol Yapma Oyunu
İcra Takip Programı
Hukuk Bürosu Yönetim Yazılımı
Absolute Risk Game (Ekran Görüntüsü)
Risk Oyunu (Ekran Görüntüsü)
Absolute Risk Game - Risk Oyunu (Ekran Görüntüsü)
Doğukan
21.09.2013

Absolute Risk Oyununda amaç diğer tüm ülkeleri fethederek tüm dünyayı ele geçirmek. Oyunda her döngüde 3 asker kazanırsınız. Herhangi bir kıtanın tüm topraklarını işgal ettiğinizde bunun size her döngüde gelecek asker sayısına ek getirisi olmaktadır.

Oyunda en başta topraklar eşit olarak dağıtılmaktadır. Bu dağıtma işlemi rastgele bilgisayar tarafından yapılabileceği gibi ayarlarda değişiklik yaparak her oyuncu sıra ona geldiğinde boş olan topraklardan istediğini seçebilmektedir.

Oyunda diğer Risk oyunlarından farklı olarak altın bölge isminde bir bölge bulunmaktadır. Altın bölgesini elinde tutan oyuncu her döngüde fazladan 1 ordu kazanmaktadır. Oyun 10 kişiye kadar oynanabilmektedir.

Oynun Başlangıcı
Oyuna Menüden Oyun > Yeni Oyun seçeneği seçilerek açılan ekranda oynayacak insan ve yapay zeka oyuncularının sayısı ve özellikleri belirlenerek başlanır. Eğer kurallardan bölgelerin rastgele dağıtılma seçeneği seçilmişse bölgeler rastgele oyuncular arasında paylaştırılır. Eğer bölgelerin rastgele dağıtılması seçeneği işaretlenmemişse başlangıçta oyuncular tüm bölgeler sahipli olana kadar sahipsiz bölgelerin üzerine tıklayarak o bölgeyi sahiplenirler.

Oyuncu bir bölgeyi sahiplendiğinde oraya otomatik olarak bir ordu yerleştirilir ve o bölge oyuncunun rengini alır. Daha sonra oyuncular onlara başlangıçta verilen orduları, oyun sırası kendilerine geldiğinde sırayla tek tek yerleştirirler.

Başlangıçta verilen ordu sayısı 15 olarak belirlenmiştir. Bu sayı oyun başlamadan isteğe göre kurallardan değiştirilebilir ve en az 2 olmalıdır. Oyuncular ilk ordularını sahip oldukları bölgelere dağıtma işlemini tamamladıkları zaman oyun başlamış olur.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Yorumu siz yapın!!