Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Akıllı Giriş Sistemi
DOST indirProgramlar › Akıllı Giriş Sistemi - Sınav Analiz Programı

Akıllı Giriş Sistemi

Şimdi İndir
Windows Tümü - 160.0 Kb
Kullanıcı Puanı
2.75/5 - 12 kullanıcı katıldı
Sürüm:
2.2
Boyut:
160.0 Kb
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Windows Tümü
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Dostindir Programlar
Dumpper
Kablosuz Ağ (WiFi) Şifre Bulma Programı
Bolide Slideshow Creator
Slayt Hazırlama Programı
Saz Tuner
Saz Akort Programı
Password Cracker
Yıldızlı Şifreleri Görme Programı
Dr. Driving
Android ve iOS Için Yarış Oyunu
Coach Bus Simulator
Android Için Otobüs Sürme oyunu
Eset NOD32 Antivirüs
NOD32 Antivirüs Programı
Akıllı Giriş Sistemi (Ekran Görüntüsü)
Sınav Analiz Programı (Ekran Görüntüsü)
Akıllı Giriş Sistemi - Sınav Analiz Programı (Ekran Görüntüsü)

Öğretmenler Için Hazırlanmış, Davranış Notu Girişi, Performans ve Proje Değerlendirme Formu oluşturma, Sınav Notu Girişi, Sınav Analizi işlemleri.

Muhammed
Son güncelleme: 08 Ağustos 2015, Cumartesi

Akıllı Giriş Sistemi (AGS); siz değerli öğretmenlerimizin en çok vaktini alan E-Okul üzerinden Davranış Notu Girişi, Performans ve Proje Değerlendirme Formu oluşturma, Sınav Notu Girişi, Sınav Analizi gibi işlemleri sadece bir iki dakika içinde yapmanızı sağlar.

Davranış Notu Girişi işleminde her öğrenciye 10 Davranış Kriteri için ayrı ayrı not vermek yerine sadece toplam notu yazmanız yeterli. Girdiğiniz toplan notu AGS, sizin için belirlediği not dağıtım sistemine göre Davranış Kriterlerine dağıtır. Alternatif olarak butonlar yardımıyla toplam notları girmeye gerek kalmadan sadece tek tıklamayla tüm öğrencilere 4-5 3-4 gibi notlar karışık olarak dağıtılabilir.

Ayrıca Performans Değerlendirme Formu ve Proje Değerlendirme Formu işlemleri de artık AGS sayesinde çok kolay ve hiç vakit almayacak. Dersine girdiğiniz her sınıf için öğrenci listesi çıkarma derdine son. Yapmanız gereken tek şey toplam notu girmek. AGS her öğrenci için girdiğiniz toplam notu, belirlediği not dağıtım sistemiyle kriterlere dağıtır. Bunun yanında AGS hazırladığınız Performans ve Proje Değerlendirme Formlarının hem boş liste olarak hem de sınıf listesine dağıtılmış notlarla birlikte çıktısını almanızı sağlar. Ayrıca dağıtılan bu notların E-Okula aktarma ve E-Okuldan çekme işlemini tek tıklamayla tamamlar.

Sınav Notu işlemlerinizi ve Sınav Başarı Analizini artık hiç uğraşmadan AGS ile yapmanız mümkün. Ayrıca sınav notları ile ilgili istatistikleri ve grafikleri program otomatik olarak oluşturmakta ve tek sayfada çıktı almanızı sağlamaktadır.

AGS üzerinden (+) ve (-) listesi hazırlamak için bir kaç saniyenizi ayırmanız yeterli. AGS sizin için sınıf listesini E-Okul üzerinden alıp listeye aktarır ve size sadece çıktısını almak kalır. Bu ve benzeri liste oluşturmak için AGS programında "Çok Amaçlı Sınıf" sekmesinden işlemlerinizi yapabilirsiniz.

AGS programı tamamen güvenlidir. Nasıl ki Internet Explorer vb. tarayıcılardan E-Okul sistemine girilip işlemler yapılıyorsa AGS programında da aynı şekilde E-Okul sistemine girilip işlemler yapılmaktadır. Yani AGS'yi siz değerli öğretmenlerimiz için hazırlanmış bir internet tarayıcısı olarak düşünebilirsiniz.

Sınav Başarı Analiz ve Değerlendirme:
Akıllı Giriş Sistemi ile Sınav Başarı Analiz ve Değerlendirme Formu bir kaç tıkla elinizde. Yapmanız gereken her öğrenci için hangi sorudan kaç puan alındığını girmek. Akıllı Giriş Sistemi sizin için toplam puanları hesaplar, her soru için başarı yüzdesi, genel başarı yüzdesi gibi birçok istatistiki bilgileri hesaplar ve bu bilgilerin oluştuğu formu çıktıda size verir. Ayrıca çıktıda soru başarı yüzdelerinin grafiğini de otomatil olarak oluşturulacaktır.

Tüm bu bilgiler ve grafikler sadece 1 sayfada çıkarılmış olacaktır.Sınıf listesini çekme işlemi performans ve proje notu girişinde yapılan işlem ile aynıdır. Sınıf listesi çekildikten sonra sağ tarafa soru konuları ve puanları yazılır. Daha sonra sınıf listesinde her öğrencinin hangi sorudan kaç puan aldığı girilir. Puanlar girilirken toplam puan otomatik olarak son sütundaki "Sınav Notu" kısmında görülebilir. Üst kısımdaki "Sınav Tarihi" alanı doldurulmalı ve "Sınav No" alanında seçim yapılmalıdır.

Programın satış ücreti 12 TL'dir.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Akıllı Giriş Sistemi için Yapılan Yorumlar..
Akıllı Giriş Sistemi için Ertuğrul dedi ki; @ 13.05.2014
çalışmıyor ki ne görüşü yazacaz..
Akıllı Giriş Sistemi için Mustafa dedi ki; @ 05.11.2013
proğram calışmıyor.