Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Assassin's Creed Pirates
DOST indirMobil UygulamalarAndroid › Assassin's Creed Pirates - Android ve iOS Için Korsan Oyunu

Assassin's Creed Pirates

Şimdi İndir
Android 4.0 ve üzeri - 812.0 Mb
Kullanıcı Puanı
3.88/5 - 8 kullanıcı katıldı
Sürüm:
2.9.0
Boyut:
812.0 Mb
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Android 4.0 ve üzeri
Editör Puanı:
Editör:
Doğukan
Dostindir Mobil Uygulamalar
Clash of Clans
Android ve iOS Için Gerçek Zamanlı Strateji Oyunu
İnternetsiz Okey
Android Için internetsiz Okey Oyunu
Maça Kızı
Android Için Maça Kızı Oyunu
Coach Bus Simulator
Android Için Otobüs Sürme oyunu
Bizim Çiftlik Sahil
Android ve iOS Için Çiftlik Oyunu
Assassin's Creed Pirates (Ekran Görüntüsü)
Android ve iOS Için Korsan Oyunu (Ekran Görüntüsü)
Assassin's Creed Pirates - Android ve iOS Için Korsan Oyunu (Ekran Görüntüsü)

Dünyanın en müthiş aksiyon oyunlarından birini şimdi mobil cihazında da oynayabilirsin

Doğukan
Son güncelleme: 07 Haziran 2016, Salı

PC ve konsollardaki en başarılı oyunlardan biri olan Assassin's Creed'in mobil oyunu olan Assassin's Creed Pirates'da aksiyon ve heyecan dolu bir macera yer alıyor. En iyi korsan oyunu olarak gösterilen Assassin's Creed Pirates, oyunun Android ve iOS mobil cihazlarda oynanabilir halidir. Dünyanın en müthiş aksiyon oyunlarından birini şimdi mobil cihazında da oynayabilirsiniz. Assasin's Creed macerasında Karayiplerin en korkunç korsanlarından biri de sen ol. Alonzo Batilla adındaki genç ve hırslı bir korsan lideri olarak, kuralları çiğne, sınırları aş, imparatorluklara kafa tut ve hazineni büyüt!

Bu oyunda karayip denizinde gerçek zamanlı savaşlara katılacaksınız. Android ve iPhone mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Assassin's Creed Pirates oyununda amacımız karayipler denizi üzerinde savaşlar yaparak düşman gemilerini etkisiz hale getirerek en iyi korsan olmaktır.
Grafikleri oldukça yüksek kaliteli olan oyunda hava durumu anlık olarak değişmekte olup oyundaki hareketlerinizi buna göre yönlendirmeniz gerekmektedir. Dinizciler için çok önemli olan fırtınalara ve diğer hava olatlarına dikkat etmelisiniz. Top, havan topu gibi savaşın seyrini değiştirebilecek bir sürü silah arasından seçimini yap ve düşmanlarını parçala. Topunla becerilerini göster ve efsanevi gemileri yenerek gerçek bir korsan efsanesi olmaya çalış.

En küçük gemiden en büyük Savaş Gemisine kadar Korsanlığın Altın Çağındaki en simgeleşmiş gemileri ele geçir. Gemini efsanevi özelleştirmelerle ve denizlerde yağmaladığın hazinelerle geliştir. En iyi mürettebat üyelerini toplayarak deniz imparatorluğunu kur ve 50'den fazla yeni korsanlık tekniği, gemi ve top geliştirmeleri öğrenerek daha iyi bir kaptan ol ve deniz savaşlarında düşmanlarını ez.

MOBİL VE TABLETLERDE ÇIĞIR AÇAN ÜÇ BOYUTLU GÖRSELLERİ KEŞFET
Batı Antillerinin güneşine doy, muhteşem gün batımlarını izle, buzlu labirentlerden geç ve nefes kesici kıyıların yanından gece boyunca seyahat et. Değişen hava koşulları, gemini nasıl kullandığını doğrudan etkileyecek ve tüm manzaraları değiştirecek. Düşmanlarını son ana kadar saklayacak olan fırtınalara ve tehlikeli sislere dikkat et. Denizlere ve değişen hava koşullarına hükmederek Karayip Denizinin en yetenekli korsanı ol.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Yorumu siz yapın!!