Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Camtasia
DOST indirMüzik ve Video › Camtasia - Ekran Videosu Çekme Programı

Camtasia

Şimdi İndir
Windows Tümü - 273.00 Mb
Kullanıcı Puanı
3.45/5 - 11 kullanıcı katıldı
Sürüm:
9.0.1
Boyut:
273.00 Mb
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil:
Ingilizce
İşletim Sistemi:
Windows Tümü
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Dostindir Müzik ve Video
Free Video Editor
Film ve Video Kesme Programı
DVR Player
Güvenlik Kamera Görüntülerini izleme Programı
Free Video Flip and Rotate
Video Döndürme ve Çevirme Programı
FL Studio
Müzik Yapma Programı
Camtasia (Ekran Görüntüsü)
Ekran Videosu Çekme Programı (Ekran Görüntüsü)
Camtasia - Ekran Videosu Çekme Programı (Ekran Görüntüsü)

Masaüstü Ekranınızda İstediğiniz Bir Alanın Videosunu Hızlıca Çekin

Muhammed
Son güncelleme: 29 Aralık 2016, Perşembe

Camtasia, bilgisayarınızın ekranında yapmış olduğunuz işlerinizi video olarak kaydetmenize yarayan ekran videosu kaydetme programı. Oyun videosu hazırlayan kullanıcılar tarafından özellikle çok beğenilmekte olan program ile tüm ekran işleriniz kaydedebilir üzerlerinde bazı düzenlemeler yapabnilirsiniz.

Dünyadada en çok tercih edilen ve profesyonel özelliklere sahip en kapsamlı ekran kaydetme ve düzenleme yazılımlarının başında yer almaktadır. Örneğin bir yazılımın tanıtımını yapmak istediğinizde Camtasia Studio ile bilgisayarınızda yaptıklarınızı video olarak kaydedip dilediğiniz gibi paylaşabilirsiniz. Ekranınızdaki hareketleri video dosyaları şeklinde kaydedip, bu videolar üzerinde düzenlemeler yapıp sunumlarınıza görsellik ekleyebilirsiniz.

Kullanımı çok kolay olan program ile ekran üzerindeki hareketlerinizi PowerPoint, web kamerası görüntülerinizi sesli ve HD kalitede veya normal görüntülü olarak kaydedebilirsiniz. Kaydetmiş olduğunuz ekran görüntülerinizi internet sitelerinde yayınlayabilir, sosyal medyada sevdikleriniz ile paylaşabilir veya farklı amaçlarınızda dilediğiniz gibi kullanabilir, CD/DVD’ye yazabilir veya iPhone benzeri taşınabilir cihazlara da yükleyebilir ve oynatabilirsiniz.

Camtasia Studio Özellikleri:
Kopyala ve Yapıştır: Kütüphanede tekrar kullanım için sizi bekleyen tüm kayıtlar kopyala ve yapıştır özelliğiyle hemen hizmetinizde.
Youtube Upload: Oluşturduğunuz HD videoları Camtasia Studio’dan ayrılmadan upload edebilirsiniz.
Ekran Kaydına Efekt Ekleme: Ekranınızın videosunu çektikten sonra içerisine konuşma balonları, dikkat çekici işaretler ekleyebilir ve bunları istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Ekran kaydınız sırasında kullandığınız klavye tuşlarını da görünür kılarak yardımcı videolar oluşturabilirsiniz.
Ayarlanabilir Ses Düzeyi: Ekran kaydı videounuzun ses düzeyini istediğiniz yerde kolayca düşürebilir veya yükseltebilirsiniz.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Yorumu siz yapın!!