Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Chippin
DOST indirMobil UygulamalarAndroid › Chippin - Android ve iOS Için Alışveriş Uygulaması

Chippin

Şimdi İndir
Android 4.4 ve üzeri - 29.0 Mb
Kullanıcı Puanı
1.00/5 - 1 kullanıcı katıldı
Sürüm:
1.0.6
Boyut:
29.0 Mb
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Android 4.4 ve üzeri
Editör Puanı:
Editör:
Doğukan
Dostindir Mobil Uygulamalar
Hüsoo Video İndir
Android Için Video İndirme Uygulaması
WiFi Map - Passwords
Android ve iOS Için WiFi Bulma Uygulaması
Opera Mini (Android)
Android Için Opera Mini Tarayıcısı
Akbank Direkt
Android ve iOS için Akbank Cep Uygulaması
Microsoft Outlook
Android ve iOS Için Hotmail Uygulaması
Chippin (Ekran Görüntüsü)
Android ve iOS Için Alışveriş Uygulaması (Ekran Görüntüsü)
Chippin - Android ve iOS Için Alışveriş Uygulaması (Ekran Görüntüsü)
Doğukan
Son güncelleme: 06 Ekim 2016, Perşembe

Chippin, alışveriş yaptıkça puan kazanıp bunlarla hesiyeler alabileceğiniz bir alışveriş puan uygulaması. Android veya iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak, e-posta adresinizle dilerseniz de Facebook hesabınızı kullanarak üye olup alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz.

Koç Topluluğu şirketlerinden Tanı Pazarlama ve İletişim Hiz. A.Ş. tarafından geliştirilen Chippin ile puanı topluyarak çeşitli indirimler, ürünler veya deneyimler kazanabilirsiniz. Ücretsiz Chippin uygulamasında kazanılan puanlar nakite çevrilebiliyor veya puanların yetersiz kaldığı noktada kredi kartından ödeme yapılabiliyor. Tüketiciler Chippin’lerini birbiriyle de paylaşabiliyor.

Chippin Nasıl Çalışıyor?

Chippin’i Yükle:
Uygulamayı telefonuna indirir indirmez bilgilerini girerek Chippin’e üye olabilirsin. Dilersen Facebook hesabını kullanarak üye olma işlemini hızlandırabilirsin.

Alışveriş Yap, Kazan, Biriktir.
Hayallerini destekleyen markalardan yapacağın her alışverişte, ödediğin tutarın bir kısmını Chippin olarak geri kazanırsın. Biriken Chippinleri hayallerine ulaşmak için biriktirebilir ya da geri ödeme talebinde bulunarak tanımladığın banka hesabına nakit olarak aktarabilirsin.

Sevdiklerinle Destekleş
Hayallerinize giden yolda ailenle ya da arkadaşlarınla birbirinize destek olmak istiyorsanız, onları da Chippin’e davet etmekte özgürsün. Biriken Chippinlerini paylaşarak onlara destek olabilir ve onlardan Chippin desteği alabilirsin.

Mobil Ödeme Yap
Chippin kazanmak için, alışverişlerinde ödemelerini uygulama üzerinden yapmalısın. Bunun için "Hemen Öde" bölümündeki Chippin numaranı kullanman yeterli. Ama öncesinde en az bir kredi kartını MasterPass alt yapısı ile uygulamaya tanıtırsan alışverişlerin hem hızlanır, hem de daha güvenli hale gelir.

Hayallerini Seç ve Bizimle Paylaş!
Chippinlerini kullanman için bazı ürün ve deneyim önerileri sunuyoruz. Hayalindeki ürünü ya da deneyimi öneriler arasında göremediysen, sen de bize öneride bulunabilirsin.

Fiş Gönder, Marka Öner
Chippin’de bulamadığın bir marka mı var? Sorun değil. Uygulama içinde "Yeni Marka Öner" menüsüne girip alışverişlerine ait fişlerin fotoğrafını çek, istediğin o markayı Chippin’in kazandıran dünyasına dahil edelim.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Yorumu siz yapın!!