Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
EvilBane:Kuzgunların Yükselişi
DOST indirMobil UygulamalarAndroid › EvilBane:Kuzgunların Yükselişi - Android Için Macera Oyunu

EvilBane:Kuzgunların Yükselişi

Şimdi İndir
Android -
Kullanıcı Puanı
1.00/5 - 1 kullanıcı katıldı
Sürüm:
Boyut:
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Android
Editör Puanı:
Editör:
Doğukan
Dostindir Mobil Uygulamalar
Clash of Clans
Android ve iOS Için Gerçek Zamanlı Strateji Oyunu
İnternetsiz Okey
Android Için internetsiz Okey Oyunu
Maça Kızı
Android Için Maça Kızı Oyunu
Coach Bus Simulator
Android Için Otobüs Sürme oyunu
Bizim Çiftlik Sahil
Android ve iOS Için Çiftlik Oyunu
EvilBane:Kuzgunların Yükselişi (Ekran Görüntüsü)
Android Için Macera Oyunu (Ekran Görüntüsü)
EvilBane:Kuzgunların Yükselişi - Android Için Macera Oyunu (Ekran Görüntüsü)
Doğukan
Son güncelleme: 08 Nisan 2016, Cuma

Netmarble Games tarafından geliştirilen EvilBane:Kuzgunların Yükselişi ile aksiyon RPG oyunlarında yeni bir dönem başlıyor. Android mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz oyunda, konsol kalitesinde 3 boyutlu grafiklerle buluştuğu ve ortaya çıkarılmayı bekleyen binlerce hazinesi olan fantastik bir dünyayı keşfetmeye hazır olun. Düşük donanımlı cihazlarda konsol kalitesinde grafikler Kolay kontrol özelliği ile dinamik ve gerçekçi savaş.

Konusu: Yıkım getiren savaşın 20 yıl kadar sonrasında, karanlık ve güçlü bir gölge Cennet Taşı’nın gücüne meydan okurcasına Ceroth Krallığı’nın üzerine çöktü. Savaşın izlerini uzun süre üzerinden atamayan bu topraklar, barışın bozulması tehdidi ile karşı karşıya kaldı. Gölge yayılmadan evvel Kuzgun’u bulmalı ve dünyayı kurtarabilmesi umuduyla onun yükselişini sağlamalıyız. Bize yardım edecek misin?

- Ekipman - Savaş alanında Evilbane'in harika ekipmanları çok önemlidir. Karakteriniz 1000'den fazla silah ve zırh ile kuşanabilir.
- Akın: Arkadaşlarınla birlikte takımlar oluşturacak ve güçlü baş düşmanlara karşı savaşarak ganimet elde edebileceksin.
- Zindan: Karanlık ormanlardan sonsuz çöllere, tehlikeli volkanlardan kan donduran buzullara kadar uzanan farklı coğrafyalarda gizemli eşyaları elde etmek için keşfe çıkacaksın.
- Arena: Savaş başlasın! Hazırlıklarını tamamla ve düşmanın karşısına çık. Arena, gücünü kanıtlaman ve şampiyon olarak anılmak için tek yolun.
- Lonca: Müttefiklerinle ilişkilerimi güçlendirmek istersen bir loncaya katılabilirsin. Onur ve gururun için farklı loncalarla savaşlar bir dokunuş ötede.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Yorumu siz yapın!!