Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Hattrick
DOST indirOnline Uygulamalar › Hattrick - Online Futbol Menajerlik Oyunu

Hattrick

Adrese Git
Kullanıcı Puanı
3.00/5 - 2 kullanıcı katıldı
Sürüm:
Boyut:
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Web Tarayıcılar
Üretici
Editör Puanı:
Editör:
Doğukan
Dostindir Online Uygulamalar
Online Video Kesici
Online MP3 Ve Video Kesme
Gamyun
Gamyun Okey, Yüzbir, Banko İndir ve Oyna
Ateş Ve Su
Macera Oyunu Ateş ve Su Oyna
Tubidy
Tubidy Müzik (MP3) İndirme Programı
Friv
Friv Oyun
Hattrick (Ekran Görüntüsü)
Online Futbol Menajerlik Oyunu (Ekran Görüntüsü)
Hattrick - Online Futbol Menajerlik Oyunu (Ekran Görüntüsü)
Doğukan
Son güncelleme: 24 Mart 2016, Perşembe

Hattrick, en popüler futbol menajerlik oyunudur. Yüzbinlerce gerçek menajer oyunu oynamaktadır. Hattrick Android, iPhone, iPad ve PC üzerinde oynanabilen güçlü yapıya sahip küresel bir oyundur. Şu anda oyun 128 farklı ülkede 50den fazla dile çevrilmiş (diğerlerinden çok daha fazla) olarak oynanıyor.

Hattrick'i oynamaya başlamak çok kolaydır. Kayıt yaptırdığınızda, sizi daha tecrübeli menajerlerin karşına çıkmarmadan önce 48 saatlik sezon öncesi turnuvasına dahil ederiz. 500.000'den fazla menajerimizin 5 yıldan uzun süredir oyunu oynadığınız düşünürsek, sizi onların önüne yem olarak atmak istemeyiz. Birçok futbol menajerlik oyunundan farklı olarak, Hattrick lig sisteminde sizi başarıya ulaştıracak kolay bir yol satın ALAMAZSINIZ. Sakatlanan yıldız golcunuzu iyileştirmek için para ödeyemezsiniz ve önemli bir maç öncesi enerji satın alamazsınız. Cüzdanı en şişkin olanın değil, en iyi stratejiye sahip en akıllı menajerin kazanmasını istiyoruz.

Oyun içi özellikler için ücret gerektirmez:
Hattrick'in coşkusuna sadece internet tarayıcısından değil, birçok yoldan katılabilirsiniz. Etkin geliştirici topluluğumuz, birçok mobil uygulamaya, tarayıcı eklentilerine, bilgilendirici sitelere ve menajerlik görevinizi daha eğlenceli ve ilginç biçimde yürütmenize yarayacak çeşitli yazılımları oluşturdu.

Milli takımlar Hattrick'in önemli bir parçasıdır. Bütün menajerler milli takım antrenörü seçimlerine katılabilir veya milli takım seçmelerine geleceği parlak genç oyuncular yetiştirebilir. Herkes işbirliğinde bulunursa, en üst düzeye çıkılır

Hattrick ücretsiz bir menajerlik oyunudur. Takımınızı kurarken ve yönetirken herhangi bir ücret ödemezsiniz ve oyunda avantaj sağlamanıza yarayan hiçbir şey satmayız. Öte yandan, hesabınızı Hattrick Taraftarlık seviyesine çıkarıp; analiz, takımınızı daha derin inceleme ve diğer menajerlerle daha etkin iletişim kurma gibi ilave özelliklerden faydalanabilirsiniz.

Stratejik FUTBOL MENAJERLİK OYUNU:
128 ülkeden menajerler,
Kazanmak için planlamanın gerektiği,
Başlaması kolay,
Oyun içi özellikler için ücret gerektirmeyen,
Geniş ve faal futbol camiası

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Hattrick için Yapılan Yorumlar..
Hattrick için Beril dedi ki; @ 09.05.2016
yani bilmiyorum yorum yapamıyorum iyi en azından ne diyeyim ki