Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
DostindirOyunlarGTA 5 - PC › İndir

GTA 5 - PC indiriliyor

Need For Speed 2 Underground Trainer
NFS Underground 2 Hile Programı
GTA Vice City Kurtlar Vadisi
Grand Theft Auto : Vice City Oyunu için Kurtlar Vadisi Modu
Wolfteam Wall Hack
Wolfteam Oyunu Hilesi
İndirme Adresi yeni sekmede açıldı...   Açılmadıysa tıklayın. (Windows 7 ve üzeri)
Reklamlar
GTA 5 - PC: Grand Theft Auto 5 İndir

Grand Theft Auto V (GTA 5), Rockstar North tarafından geliştirilen ve Rockstar Games tarafından yayımlanan bilinen en iyi açık dünya oyunudur. Steam oyun platformu üzerinden oyunseverlere sunulan ücretli bir oyundur. 4k ve ötesinde çözünürlükle ve saniyede 60 kare tazeleme hızıyla oyuncusuna görsel bir şölen sunmaya hazır halde geliyor.

30 oyuncu ve 2 izleyici desteğiyle Grand Theft Auto Online üzerinden oyunu çok oyunculu olarak oynayabiliyorsunuz. Ayrıca Grand Theft Auto V'in PC sürümünde, Grand Theft Auto V ve Grand Theft Auto Online içinden video çekmek, düzenlemek ve paylaşmak için gerekli araçlardan oluşan Rockstar Editörü bulunmaktadır. Rockstar Editörü içinden doğrudan YouTube'e ve Rockstar Games Social Club'a yüklenebiliyor. Böylece oyununuzu kaydedip sosyal ağlar üzerinde paylaşabilirsiniz.

Oyunda Michael, Franklin ve Trevor isminde üç farklı karakter mevcuttur. Oyundaki üç karakterden her birinin farklı alanlarda farklı yetenekleri ve güçleri vardır. Örneğin, Trevor eski bir savaş pilotu olduğu için uçak, jet, helikopter ve diğer hava araçlarını kullanma konusunda diğer karakterlerden daha iyidir. Michael ise eski bir banka soyguncusu olduğundan silah kullanma konusunda diğerlerinden daha iyidir. Franklin ise araç hırsızı olduğundan otomobil ve motosiklet sürme konusunda diğerlerine göre çok daha ustadır. Oyuncular karakterler arasında geçiş yapabilme imkanına sahiplerdir.

Karakterler arasında geçiş yapılırken oyuncunun kullandığı karakterden Google Earth benzeri bir haritaya doğru uzaklaşıp diğer karaktere yakınlaştırma yaparak geçiş yapılmaktadır. Karakterler arası mesafe ne kadar kısa ise geçiş işlemi de o kadar kısa olmaktadır. Oyunda jet ski sürme, uçuş yarışlarına (uçuş okuluna benzer ölçekte uçak yarışmaları) ve off-road yarışmalarına katılma, paraşütle atlayış, akrobasi, yoga, triatlon yapma, tenis oynama ve golf oynama gibi birçok küçük etkinlik mevcuttur. Her bir karakterin ayrı hobileri vardır.

Önemli Notlar:
Steam linki olduğundan bilgisayarınızda STEAM programının yüklü olması gerekiyor. Steam yüklemek için buraya tıklayın.

Dostindir.Net Oyunlar GTA 5 - PC
Bunlarda İlginizi Çekebilir
GTA 5 - PC için Yorum yapabilirsiniz.