Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Opera
DOST indirİnternet Programları › Opera - En Hızlı Web Tarayıcısı

Opera

Şimdi İndir
Windows Tümü - 41.30 Mb
Kullanıcı Puanı
2.78/5 - 27 kullanıcı katıldı
Sürüm:
42.0.2393.517
Boyut:
41.30 Mb
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Windows Tümü
Üretici
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Dostindir İnternet Programları
Ares
Video Ve Müzik İndirme Programı
Google Chrome
Hızlı ve Ücretsiz Web Tarayıcısı
Adobe Flash Player
Flash Oyunları Oynatma Programı
İnternetten Film İndirme Programı
uTorrent ile Film indirmek çok kolay
Java
Java Son Sürüm
Sticky Password Free
Şifreleri Yönetme Programı
FCleaner
Disk Temizleme Programı
Opera (Ekran Görüntüsü)
En Hızlı Web Tarayıcısı (Ekran Görüntüsü)
Opera - En Hızlı Web Tarayıcısı (Ekran Görüntüsü)

Web Sitelerine En Hızlı Erişeceğiniz Web Gezgini

Muhammed
Son güncelleme: 02 Ağustos 2016, Salı

Sürekli geliştirilmekte olan özellikleri ve yeni sürümü ile Opera, en hızlı internet tarayıcısı olma özelliğini yeniden üstleniyor. HTML5 ve CSS 3 desteği sağlayan tarayıcı masaüstü bileşenleriyle beraber güçlü özelliklere sahiptir. hızlıdır, daha güvenlidir ve kullanımı denediğiniz diğer ağ tarayıcılarından daha kolaydır.

Artık yer imleri ile çok daha fazlasını yapabiliyorum. Tüm cihazlarımda eşitleyebiliyorum. Bilgisayar, tablet veya akıllı telefonumdan yer imlerine erişmek için yalnızca Opera hesabımla oturum açmam yetiyor. Ayrıca, yer imleri yöneticisi ile, sık kullandığım siteler resim olarak gösteriliyor. İstersem yer imlerimi paylaşabilirim bile.Opera tarama hızını artırmak için uzun zamandır çok çalışıyor. Yerleşik video desteği sayesinde videolar daha hızlı başlıyor. İnternet bağlantısı yavaş oluduğunda, Opera Turbo sayfaları her şart altında tarama için sıkıştırabiliyor. Ve yerleşik PDF görüntüleyici belgeleri doğrudan tarayıcı içinde görüntülüyor - görüntüleyici indirmek veya PDF'leri dönüştürmek için zaman kaybına son. Bunların tümü Opera ile hızlı web tarama deneyimine katkıda bulunuyor.

Opera yaşamınıza uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Işık hızındaki tarayıcı şimdi her zamankinden daha hızlı çünkü artık eski kendine ait tarama motorunukullanmayarak Chromium motorunu kullanmaktadır.

Başka bir ağ tarayıcısına sahipken neden Opera’yı indirmeliyim
Eğer Internet Explorer kullanıyorsanız genellikle virüs ve casus yazılım gibi tehlikeli yazılımların etkisi altındasınız. Opera daha güvenlidir ve bilgisayarınızın belleğini daha az harcar. Opera’nın benzersiz özellikleri ağı keşfetmenizi daha verimli kılar ve çevrimiçi üretkenliğinizi artırır. Opera’nın bütünleşik e-posta yazılımı, eğer kullanırsanız, e-postalarınız için fazladan bir yazılım kullanma ihtiyacınızı ortadan kaldırır.

Opera’yı indirdiğimde diğer tarayıcıma ne olacak?
Hiçbir şey olmayacak. Opera eski tarayıcınızda bulunan tüm yer imlerini(sık kullanılanlar) ve adresleri, eğer isterseniz, kendi içine aktarır. Eski tarayıcınızın hiçbir ayarına dokunmaz.

Opera’yı Internet Explorer’dan daha güvenli kılan nedenler neler?
Opera’nın sıkıştırılan kodları tehlikelere karşı koruma sağlıyor. Opera takımı sürekli güvenlik tehditlerine karşı güvende kalmanız ve daha güvenli sörf yapmanızı sağlayacak şekilde çalışmalar yapıyor. Güvenlik özellikleri bölümüne gözatın.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Opera için Yapılan Yorumlar..
Opera için Boşver dedi ki; @ 26.12.2015
harika bir tarayıcı
Opera için Mehmet Oguzalp dedi ki; @ 29.11.2013
Ne Yazıkki Bu Tarayıcılar Dünyanın En Mükemmel Hazırlanmış Windows Ana Sayfa Düzenini degiştiriyor senelerce firefoxs-opera-makwell-safari gibi tarayıcıları defalarca indirdim ve ugraştım illaki bunlar kendi ana sayfasını koymaktadırlar peki ama siz 15 yıldır alıştıgınız ve çok kullanışlı olan windows'unn ana sayfasından (burada önemli olan ise en üsttte yer alan 3cm genişliginde ve sagdan sola dogru paralel uzanan en üst çubuk bölümü)hala farkında degillermi? neden dünyanın en çok kullanılanı Exploler işte üst kısımda bulunan bu çubuk her ayar var aradıgınız her şey var hemde türkçe PC nize istediginiz ayarları bu üst çubuktan yapabiliyorsunuz bu yüzdende daha 100 sene geçse aynı düzen Opera,Firefoxs,Crome,Safaride olmadıkça onları geçmeniz mümkün degil Neden Windows un sayfasında kullanılamıyor bu tarayıcılar anlamak mümkün degil hiç olmassa çok benzerini yapın.