Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
OtoBack
DOST indirProgramlar › OtoBack - Oyo Yedek Parça Takip Programı

OtoBack

Şimdi İndir
Windosws Tümü - 70.50 Mb
Kullanıcı Puanı
1.00/5 - 2 kullanıcı katıldı
Sürüm:
2015
Boyut:
70.50 Mb
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Windosws Tümü
Editör Puanı:
Editör:
Doğukan
Dostindir Programlar
Dumpper
Kablosuz Ağ (WiFi) Şifre Bulma Programı
Bolide Slideshow Creator
Slayt Hazırlama Programı
Saz Tuner
Saz Akort Programı
Password Cracker
Yıldızlı Şifreleri Görme Programı
OtoBack (Ekran Görüntüsü)
Oyo Yedek Parça Takip Programı (Ekran Görüntüsü)
OtoBack - Oyo Yedek Parça Takip Programı (Ekran Görüntüsü)
Doğukan
Son güncelleme: 27 Ağustos 2015, Perşembe

Otoback 2015 toptan ve perakende sektöründe faaliyet gösteren ve yedek parça konusunda hizmet veren firmalar için yedek parça stok, satış, sevk ve satış sonrası işlemlerinin yapıldığı, esnek yapısı ve kullanıcı dostu arayüzüyle bir yedek parça takip programı. işletmeniz ihtiyaçlarını tek program içerisinden tamamen karşılayacaktır.

Cari bölümü; carilerinizi kaydedip takip edebileceğiniz ve cari kartlarla ilgili işlemleri yapabileceğiniz bölümdür. İçerisinde cari bilgilerininin yanı sıra hesap ektresi, tahsilat, tahsilat makbuzları, müşteri satış analizi, alınan çek ve senetler, borç devri ve alacak listeleri (peşin alacaklar listesi ve vadeli alacaklar listesi - yaşlandırma) bulunur.

Yedek parça bölümü içerisinde; parça kaydı, parça listesi, marka tanımları, model tanımları, grup tanımları, stok ve stok hareketleri, ürün fiyatlandırma, teklif yönetimi satış yönetimi, sipariş yönetimi, iade işlemleri, ürün satış analizi, kampanya düzenleme ve yönetimi bölümleri bulunur.

Tedarik bölümü içerisinde; alış faturaları ve alış yönetimi, detaylı tedarikçi listesi, alış hareketleri, ürün iade etme işlemleri, ödemeler, hesap ekstresi verilen çek ve senetler, borç devri ve borç listesi bulunur.

İşletme bölümünde; personel ve zimmet yönetimi, gider türleri tanımları, gider listesi, demirbaş yönetimi, reklam yönetimi (bayi ekranları için), notlar, kasa durumu ve kasa hareketleri bulunur.

Araçlar bölümünde ise; firma tanımı, program kullanıcısı ve bayi ekranı kullanıcısı tanımı, program temaları, hesap makinesi, döviz kurları, sohbet ekranı(bayilerle), analiz ekranı, veritabanı yedekleme, veritabanı yedekten geri alma, otomatik yedekleme seçenekleri ve programın kendi web browser'i olan web gezgini yer almaktadır.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
OtoBack için Yapılan Yorumlar..
OtoBack için Yusufbegi dedi ki; @ 26.12.2015
bakalım nasıl mış