Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
ZenMate
DOST indirİnternet Programları › ZenMate - Mobil ve PC Yasaklı Sitelere Giriş Programı

ZenMate

Şimdi İndir
Windows Tümü - 1.74 Mb
Kullanıcı Puanı
3.76/5 - 21 kullanıcı katıldı
Sürüm:
5.9.2
Boyut:
1.74 Mb
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Windows Tümü
Üretici
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Dostindir İnternet Programları
Ares
Video Ve Müzik İndirme Programı
Google Chrome
Hızlı ve Ücretsiz Web Tarayıcısı
Adobe Flash Player
Flash Oyunları Oynatma Programı
İnternetten Film İndirme Programı
uTorrent ile Film indirmek çok kolay
Java
Java Son Sürüm
ZenMate (Ekran Görüntüsü)
Mobil ve PC Yasaklı Sitelere Giriş Programı (Ekran Görüntüsü)
ZenMate - Mobil ve PC Yasaklı Sitelere Giriş Programı (Ekran Görüntüsü)
Muhammed
Son güncelleme: 21 Mart 2016, Pazartesi

ZenMate, ülkemizde sosyal medya ağlarının engellendiği zaman en fazla kullanılan yasaklı ve engelli sitelere giriş programı. Popüler web tarayıcısı Google Chrome için hazırlanmış olan yasaklı sitelere giriş programı ayrıca tüm tarayıcı ve mobil cihazları desteklemektedir.

En son gelişmeler sayesinde Artık Google Chrome, Mozilla Firefox ve Opera web tarayıcılarında kullanıcılarının yanı sıra Android ve iOS mobil cihazlarda da sorunsuz olarak tüm internet engellerini aşabilmektedir. Eklenti sayesinde popüler web tarayıcılarınızda engelli bulunan pek çok internet sınırlama olmadan giriş yapabilirsiniz. MEB, üniversite, KYK gibi kurumlar tarafından yasaklanan sitelere kolayca erişim sağlayabilirsiniz.

Yasak Sitelere Nasıl Girilir: Yasaklı sitelere erişim için kullanabileceğimiz ilk yöntem proxy olarak bilinen vekil sunucu aracılığı ile giriş. ikinci yöntem en bilinen ve çok kullanılan yöntem ise DNS ayarlarını değiştirmek.

Eklenti sayesinde tarayıcınızdan erişim engelli sitelere kolayca giriş yapabilir ve kişisel gizliliğinizi koruyabilirsiniz. Kullanımı çok kolay olan eklenti aynı zamanda tarayıcının hızında herhangi bir değişiklik yapmaz. Google Chrome’da eklentilerin olduğu kısıma kendini ekler buradan çalışıp çalışmadığını kolayca kontrol edebilir ve Proxy sunucusunu dilediğiniz zaman hızlıca değiştirebilirsiniz.

Google Chrome tarayıcısının esnekliğini çok iyi kullanan ZenMate kullanıcısını memnun edecek bir eklenti olarak göze çarpmaktadır. Yasaklanmış veya engellenmiş web sitelere girmenin en kolay yollarından bir tanesi bu ücretsiz eklentiyi denemektir.
Firefox Web Tarayıcısı için buradan indiriniz.
Opera Web Tarayıcısı için buradan indiriniz.


ZenMate Uygulaması, Google Chrome, Mozilla Firefox ve Opera web tarayıcılarında ayrıca Android ve iPhone, iPad mobil cihazlarında sorunsuz olarak kullanılabilmektedir.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Yorumu siz yapın!!